עמוד הבית מאמרים עיצוב אתרי אינטרנט בניית אתר אינטרנט - האם כל אחד חייב?

בניית אתר אינטרנט - האם כל אחד חייב?

smallPicBuildsiteבניית אתר אינטרנט ככרטיס ביקור נוסף לעסק, נראה היום כדבר ברור מאליו, אך כשמדובר בעסקים מאוד קטנים שהרכישה בהם היא תלויית מיקום ואשר להם מוצרים או שירותים הנמצאים בכל מקום כמו לדוגמה: פיצוציות, מכולת, מספרה שכונתית, חנות לדברי דיסקית, מסעדה למזון מהיר, חנות ירקות ופירות וכדומה אין הדבר ברור

מאליו. מוצרים/שירותים אלה ניתנים להשגה כמעט בכל שכונה או בקרבתה ולכן פרסום באינטרנט לא יעלה ולא יוריד מבחינת משיכת לקוחות נוספים. אף אחד לא ירוץ לקנות פיצוחים או סיגריות בפיצוציה הרחוקה מביתו. הדבר שונה כשלאותו עסק מסויים יש בד בבד עם המוצרים המוכרים מוצר ייחודי משלו או אז בניית אתר אינטרנט יכול לסייע רבות בפרסומו. נגריה היוצרת ריהוט בעל סגנון ייחודי לה תוכל בהחלט להרחיב את קהל לקוחותיה ע"י פרסומו ברשת האינטרנט. מפעל קטן לבגדי פעוטות המייצר בין השאר גם קו ייחודי של בגדי פעוטות, יוכל להביא אליו לקוחות נוספים. במקרה כזה בניית אתר אינטרנט הוא כלי מתבקש נוסף במערכת שיווק והפצת המוצר לקהל יעד כמה שיותר רחב.

 

BigPicSiteBuilding


רשת האינטרנט היא פלטפורמה יחסית זולה ונוחה לפרסום. אך יש להדגיש כי אין ניסים(כמעט…).
לאחר בניית האתר ופרסומו באמצעים הרגילים כגון: רישום באינדקסים, פרסום קיומו בפורומים ובבלוגים, נצטרך להשקיע בקידום אינטנסיבי שישא תוצאות של ממש בעזרת אנשי מקצוע המתמחים ומתמקדים בכך. אחרת הסיכוי שאתר האינטרנט שלכם ירחף לו כפיל לבן ברחבי הרשת הוא די גדול. הוא אמנם ייחשף אך לא בצורה מספיק משמעותית שתוכל לייצר לקוחות קונים. לשם כך אתם זקוקים לחשיפה רבה ואינטנסיבית במקומות המתאימים!

 

לפני שניגש לבניית אתר אינטרט לעסק שלנו נצטרך לחשוב קודם כל מדוע אנחנו זקוקים לאתר אינטרנט. כיצד הוא יסייע לנו בשיווק העסק שלנו לקהל יעד כמה שיותר רחב? רק כשהתשובות לשאלות אלה ברורות לנו נצא למסע הארוך של בניית אתר אינטרנט. תשובות אלה תעזורנה לנו במיקוד מטרתו של האתר ומכאן לאיזה סוג אתר אנחנו באמת זקוקים. האם אנחנו צריכים אתר אינטרנט תדמיתי בלבד המספק נתונים על העסק ויכולותיו או אתר שיהיה שילוב של אתר תדמיתי עם אתר מסחרי מצומצם או אולי יש צורך בהקמת אתר מסחרי בלבד? לאחר שהבנו לאיזה סוג אתר אנו זקוקים ניגש לבנייתו. עיצוב האתר מבחינה ויזואלית ומבחינת אופן פיזור התכנים יקבע אם הגולש ישוטט בו זמן רב או יצא ממנו במהירות.

בניית אתר אינטרנט שעושה את העבודה היא באחריות הסטודיו לעיצוב ובניית אתרים ומשם השמים הם הגבול.

כל הזכויות שמורות לסטודיו שרה קמינר
טלפון: 04-8670548    דואר-אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
בניה ואחסון Ahoy IT סוכנות דיגטל
Studio Sara