עמוד הבית מאמרים עיצוב לדפוס עיצוב לוגואים – גאונות הסמליל

עיצוב לוגואים – גאונות הסמליל

 לוגולוגו, או בשמו העברי – סמליל, הוא האיור הקטן הנבחר על מנת לייצג כל חברה או בית עסק בעולם השיווקי הרחב והעשיר. כוחו של ציור קטן זה ידוע כבר משחר ההיסטוריה – ולראיה, ציירו הקדמונים את שראו, על מנת לתאר את חייהם ולהעביר, אולי, מסר לדורות הבאים. משמעותו של הלוגו היא

הרבה מעבר למידותיו – בבחינת גדול השלם על סך חלקיו, ולו בשל תכונותיו הייחודיות של איור קטן. למעשה, איורים פונים אל הצד הפרימיטיבי ביותר של מוח האדם – ומעבירים אליו מסרים שונים כגון ערכים ותחושות, עקרונות וחשקים למיניהם.

עיצוב לוגואים מאפשר לכל בית עסק או חברה לבטא את עולם הערכים שלה
בהשפעת מרכיבי הלוגו יעוצבו שאר אמצעי השיווק השונים במדיות השונות, אם באינטרנט בבניית אתר אינטרנט, בניית דפי נחיתה, ניוזלטרס ועוד ואם בדפוס ביצירת ניירת משרדית כגון: מעטפות, נייר מכתבים, כרטיסי ביקור, פליירים, פולדרים ועוד.

עיצוב לוגואים מקצועי הינו תהליך מנוהל היטב, הכולל צעדים ברורים ליצירת אימג' המיטיב לתאר את ערכי החברה, כאשר מאידך אין להפחית מחשיבות הייחודיות של כל בית עסק בפני עצמו, צרכיו ומטרותיו

עיצוב לוגו איכותי הוא זה המבטא, באמצעות אימג' פשוט – עולם שלם של ערכים עליהם מתבסס העסק. הדבר יבוא לידי ביטוי בעיצוב הצורות המרכיבות את הלוגו, בצבעוניות בה נשתמש ובסוג הפונט שיופיע בו(או ירכיב אותו). בחירת מרכיבים אלה בלוגו ואופן סידורם,  מתאחדים לכדי אמירה מאוד מסויימת התואמת את מהות העסק וכך צורבת את המסר המבוקש במוחו של המתבונן.

עיצוב לוגואים מקצועי הוא זה שיותיר רושם וייחקק בזיכרונם של הלקוחות, גם אם אינם מהרהרים בלוגו באופן מודע בעת שהם מתבוננים בו או עוברים עליו במבטם. עיצוב לוגואים מקצועי משקלל למעשה את המאפיינים הייחודיים לבית העסק ומבטאם באמצעות האימג' הייחודי לחברה.

חשוב לעבור על תיק העבודות של מספר חברות המציעות שירותי עיצוב לוגואים, בטרם קבלת ההחלטה הסופית בשירותי איזו חברה להשתמש. בבחינת תיק העבודות של כל סטודיו לעיצוב גרפי יש לשים לב לסגנון העיצוב. האם עיצוב הלוגואים הוא פשוט, תמציתי ומובן בקלות או שיש להתעכב עליו זמן רב על מנת לפענח את משמעותו וכוונותיו. כמו כן האם סגנון העיצוב לטעמכם.
חשוב להבין כי עליכם להבהיר קודם כל לעצמכם מה הדבר החשוב ביותר לדעתכם המבטא את  עיסוק החברה שלכם, רק אז תוכלו להתכוונן ביתר דיוק לגבי אופן עיצוב הלוגו שלכם.

כל הזכויות שמורות לסטודיו שרה קמינר
טלפון: 04-8670548    דואר-אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
בניה ואחסון Ahoy IT סוכנות דיגטל
Studio Sara