עמוד הבית מאמרים עיצוב לדפוס עיצוב ניירת משרדית

עיצוב ניירת משרדית

ניירת משרדיתעיצוב ניירת משרדית הינו חלק מהותי מיצירת המיתוג של כל חברה, מאחר והסמליל והמסר השיווקי – הם אלו המבדילים את החברה מחברותיה, מבליטים אותה בין החברות האחרות בשוק ומסייעים ללקוח ליצור עם החברה קשר איכותי ויציב לאורך כל שנות פעילותה.

 למעשה, הרבה יותר מאשר כל פרסום אחר, תהליך עיצוב ניירת מסייע ביצירת זהות עסקית של החברה, באמצעות הנכחת המותג הייחודי, הסמלים והערכים שהיא מייצגת כפי שהיא נתפסת אצל הלקוח.

 

המבנה התדמיתי של החברה נקבע רבות על ידי עיצוב ניירת ברמה גבוהה, באופן מדויק ובצורה מקצועית, מאחר והסמלים והצורות הם אלה האחראים על הנכחת החברה בשוק העסקי הספציפי. פרסומים או קמפיינים הפונים בדרך כלל אל השכל הישר, אינם נחקקים בתודעה או בזיכרונו של הצרכן למשך זמן רב, ואילו סמלים וצורות,  צבעים ודוגמאות ספציפיים פונים אל הצד הבסיסי ביותר במוח, המפעיל את הדחפים והדפוסים של הצרכן בבואו לרכוש מוצר זה או אחר, או להבדילו ממותגים אחרים.
תהליך עיצוב ניירת כולל התייחסות פרטנית לעיצוב המעטפות והמכתבים כרטיסי הביקור והפולדרים השיווקיים, החשבוניות והקבלות – כך שכל אחד מהם ייצג את החברה נאמנה ויוכל להעביר מסר ברור למקבל המעטפה / החשבונית. בשונה מפרסומים אחרים, תהליך עיצוב ניירת משפיע לטווח הארוך – שכן חקיקת הסמלים – הלוגו והמסר השיווקי בזיכרונו של מקבל החשבונית – מתמשכת לאורך ההתקשרות בין הלקוח לחברה ונותרת זמן רב לאחר מכן.


תהליך עיצוב ניירת חייב להתייחס לכמה פרמטרים. אמנם, אין חוקים נוקשים בעת עיצוב ניירת, בהתייחס ללוגו המבוקש ולמסר הרצוי, אולם דווקא בשל כך, קשה יותר להשיג את הסימן המועדף. בעיצוב הלוגו חשוב להתייחס למסרים שהצבעים מעבירים – בין אם הם חמים וכהים, בהירים, קרים, מונוטוניים, חיוורים וכיו"ב, כך שהמסר הסופי שיועבר ללקוח או למקבל המעטפה – יהיה חד וברור ויעלה בקנה אחד עם הערכים העומדים מאחורי פעילות החברה.

לפיכך, חשוב לבחור גוף מקצועי לתהליך עיצוב ניירת משרדית, שכן הנכחת העסק על פני תקופה ארוכה היא החותם האמיתי שהחברה מביאה עימה לעולם העסקים, וזה שהיא מותירה אחריה. המותג הנוצר, שם החברה והמסר שהיא מעבירה פועלים עבורה באופן עצמאי, כשלמעשה מסר איכותי וניירת המשדרת יוקרה ורשמיות – תשרת את החברה למשך זמן רב ותיצור אתה רושם הרצוי בקרב מקבלי המעטפות וכרטיסי הביקור.

הסמל שעוצב ומוקם במסגרת תהליך עיצוב ניירת ייצור את האפקט הרצוי וישאיר חותם למשך זמן רב בענף העסקי הספציפי ואצל הלקוחות והקולגות בכלל.

 

 

כל הזכויות שמורות לסטודיו שרה קמינר
טלפון: 04-8670548    דואר-אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
בניה ואחסון Ahoy IT סוכנות דיגטל
Studio Sara