עמוד הבית מאמרים עיצוב לדפוס כוחה של מעצבת גרפית

כוחה של מעצבת גרפית

מעצבת גרפית לדפוססימנים ולוגואים הם כלים בסיסיים באמצעותם מתקשרים בני אדם משחר האנושות ביניהם. למעשה, לוגו הינו סימן לא מילולי הפונה אל הצדדים הפרימיטיביים יותר במוח ומעביר אליהם מסרים לא מילוליים כגון ערכים שונים, תשובות לצרכים נפשיים ועוד. תפקידה של מעצבת גרפית הוא עיצוב לוגואים הסמליל של חברות, כמו גם עיצוב נייר

מכתבים וכרטיסי הביקור, אתר האינטרנט ומעטפותכל זאת, תוך שימוש בידע ובניסיון שצברה כמעצבת גרפית לדפוס.

לוגו, שורת קופירייטינג, טקסט, מעטפה מעוצבת, כרטיס ביקור ולמעשה כל אמצעי מודפס או מקוון שמטרתו היא שיווק העסקהם כלים בסיסיים המסייעים בהטמעת והנכחת הארגון בתודעת הצרכן, על ידי שימוש בסמלים רצויים. מעצבת גרפית יודעת כי סמליל הינו למעשה אימג' הכורך כמה וכמה ערכים שוניםומעביר אותם בתמציתיות לצופה.

יכולים ערכים אלו להיות שייכות, בית, משפחה, חדשנות, נעורים, חופש, אהבה, חום, אינטימיות, חלומות ועודיכולה מעצבת גרפית לשקף את כל אלו ולהעבירם לתוך סמליל קטן וברור. כוחם של עיצוב לוגואים ושורת קופירייטינג כל כך חזקים, שהם מעבירים את אותו המסר למתבונן גם כעבור כמה שנים. כמובן, במידה ומדובר בלוגו אפקטיבי ואיכותי

BigPic2Mitug

תפקידו של לוגו הוא להעביר מסר, לעורר תחושה ולתת מענה למתבונןועל ידי כך להנכיח אצלו את המותג ולהרגילו אליו. לוגו יכול לעורר בכל קורא או קוראת תחושות וזיכרונות מן העבר, מאווים וחלומות, צרכים ורצונותועל ידי כך לגרום לצרכן לפתח רגשות גם אל החברה העומדת מאחורי הסמליל.

מעצבת גרפית עובדת יחד עם פרסומאים ומשווקים, אנשי מכירות ועיצוב אחרים, מתכנתים, קופירייטרים ועורכי תוכןועוד ועוד, העובדים כולם יחד על מנת להעניק לחברה זהות עסקית יציבה ואיכותית, בעלת עקרונות ונוכחות חזקה בשטח.

כל הזכויות שמורות לסטודיו שרה קמינר
טלפון: 04-8670548    דואר-אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
בניה ואחסון Ahoy IT סוכנות דיגטל
Studio Sara