עמוד הבית מאמרים עיצוב לדפוס חבילת מיתוג בסיסי לעסק חדש

חבילת מיתוג בסיסי לעסק חדש

SmallPicMitugBsisiעסק חדש בשלבי הקמתו צריך להגדיר את עצמו, את מטרותיו ואת הערכים שיובילו אותו ואלה יבואו לידי ביטוי באלמנטים הויזואליים המייצגים אותו. הויזואליות של העסק יוצרת תקשורת ראשונית עם הצופים ומעבירה את המסרים גם באופן תת מודע, אם זה בעזרת צבעוניות מסוימת, שימוש בצורות ובסידור מסוימים, בפונט מסויים

וכדומה. האלמנט העיצובי הראשון שחשוב להתחיל בו הוא כמובן הלוגו של העסק. נעצב לוגו באופן שמבטא את מהות העסק בצורה הטובה ביותר ומתקשר במהירות עם הצופה ובאופן שאנחנו נחליט עליו. מעיצוב הלוגו נובע אופן עיצוב שאר האמצעים החזותיים שנעשה בהם שימוש בתקשורת העסק עם לקוחות כגון: כרטיס ביקור, נייר מכתבים ומעטפה תואמת, חתימה דיגיטלית ועיצוב אתר אינטרנט.

כלים חזותיים אלה מספקים את דרכי ההתקשרות הראשוניים לעסק מתחיל עם העולם החיצוני. כרטיס הביקור המתאר בקצרה את העסק ומהותו ומשאיר בידי האחר את האפשרות ליצור קשר עם בעל העסק במספר אופנים.
בתכתובת נעשה שימוש שוב בנייר מכתבים ומעטפה תואמת המשקפים את העסק מבחינה ויזואלית ומפרטים דרכי התקשרות שונות עמו. מאוחר יותר נעצב חשבוניות, קבלות והזמנות עבודה, כולם מעוצבים באותו קו עיצובי שנקבע לעסק.

הגדרת קו ויזואלי אחיד לעסק מסייעת לו ביצירת בידול מעסקים אחרים ויוצרת רושם אמין ומכובד.
פעמים רבות אני נתקלת בעסקים קטנים המנסים לחסוך בהוצאות ולכן מבקשים לעצב להם רק לוגו או שקיים כבר לוגו והם רוצים לעצב כרטיס ביקור בלבד כשהם אינם מבינים בעצם את משמעות הדבר עבורם. הם אינם מבינים שעיצוב חלקי מייצג של העסק שלהם ושפעמים רבות נעשה בידי ידיים שונות, עלול להניב בעתיד גם את התוצאות המתאימות דהיינו אי זיהוי העסק בצורה מוחלטת על כל המשתמע מכך.

BigPicMitugBsisi

חבילת מיתוג בסיסי צריכה לכלול גם חשיבה על מיתוג העסק באינטרנט, כלי שיווקי משלים רב עוצמה.
בניית אתר תדמיתי המספק נתונים בסיסיים אודות העסק ומהותו הם השלב הראשון בתהליך מיתוגו ברשת האינטרנט, אך לא לכל עסק מתאים להקים אתר תדמית בסיסי. יש צורך לבנות אתר אינטרנט התואם את צרכי העסק הספציפיים עם בניית תשתית מתאימה להתפתחותו בעתיד. אם מדובר בעסק הרוצה למכור את מוצריו, אתר תדמית קלאסי אינו הכלי המתאים לקדמו ברחבי הרשת. יש צורך בהקמת חנות וירטואלית כשהדגש בעיצוב האתר הוא על עיצוב אתר מסחרי. נתונים בסיסיים אודות העסק מוצנעים באתר כזה כי הם אינם משרתים את המטרה העיקרית של בעל העסק והיא מכירת מוצריו.

אם את/ה מתייחסים ברצינות לעסק שזה עתה הקמתם ורוצים בהצלחתו, הכלים הראשוניים לכך הם מיתוג מוקפד ונכון.

מיתוג נכון ומתאים יעבוד עבורכם בצורה הטובה ביותר לאורך כל חיי העסק.

כל הזכויות שמורות לסטודיו שרה קמינר
טלפון: 04-8670548    דואר-אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
בניה ואחסון Ahoy IT סוכנות דיגטל
Studio Sara