עמוד הבית מאמרים עיצוב לפרסום באינטרנט

עיצוב לשיווק באינטרנט

עיצוב לפרסום באינטרנט, שונה מעט מתחום עיצוב אתרי אינטרנט בכך שהוא מכוון לשיווק והמרת הגולש ללקוח עתידי.

סטודיו שרה לעיצוב גראפי, מספק שרותי עיצוב קמפיין פרסומי לאינטרנט משלב הרעיון ועד הביצוע הכולל:עיצוב דף נחיתה סטטי או בפלאש, עיצוב באנר פרסומי בפלאש/סטטי, עיצוב מיניסייט,  מיילרים וניוזלטרס ועיצוב דף פרסומי לפייסבוק.

תפירת קמפיין פרסומי ללקוח מורכבת ממספר פרמטרים. דבר ראשון צריך לברר מהי מטרת הקמפיין. האם זהו קמפיין נקודתי או קמפיין לטווח ארוך. מה הוא קהל היעד של אותו קמפיין ואילו כלים יתאימו ביותר כדי לפנות אליו? יש להתחשב בעלויות של כל קמפיין. עסק קטן לרוב אינו יכול להשקיע עשרות אלפי שקלים בפרסום לטווח ארוך, כך שנצטרך לקחת זאת בחשבון כשנבנה בשבילו את הקמפיין ואחרון חביב יש לוודא שיש לנו כלים למעקב אחרי תוצאותיו כדי להיות יכולים תוך כדי תנועה לשפרו.

 

בניית קמפיין פרסום באינטרנט-6 עקרונות חשובים

MitugPic1Smallכשאנו באים להכין קמפיין פרסום באינטרנט לעסק או לכל מטרה אחרת אחרת עלינו להתייחס למספר פרמטרים חשובים. פארמטרים אלה יסייעו בידינו לבנות קמפיין פרסום אפקטיבי המשיג את יעדיו. 

קרא עוד...

מיתוג עסק באינטרנט-באילו כלים נשתמש?

מיתוג באינטרנטמה זה מיתוג? מיתוג משמעו בידול מוצר, חברה, גוף, שירות או אדם פרטי באופן כזה שיבדילו בצורה משמעותית מאחרים. כשנמתג מוצר ניצור לו אוסף תכונות הייחודיות לו. תכונות המייצרות ערכים חיוביים ברוכש הפוטנציאלי ועונות הן על

קרא עוד...

עיצוב דף נחיתה

עיצוב דף נחיתהמה זה בעצם דף נחיתה? דף נחיתה זהו דף פרסומי באינטרנט המגיעים אליו באמצעי פרסום שונים כגון:באנרים - סטטיים או בפלאש, מודעת גוגל אדוורדס או דרך כל קישור אחר המיועד לכוון אותנו לפרסום הממוקד בנושא ספציפי. במקום שלקוח יופנה לאתר שלנו ושם יצטרך להתחיל בסריקתו כדי למצוא את מבוקשו ,הוא מופנה למעין פלייר  אותו נרצה להעביר לו ומפשט עבורו את תהליך הסינון.

קרא עוד...

עיצוב באנרים סטטיים באינטרנט

באנרים סטטייםבאנר סטטי הוא באנר המעביר מסרים ויזואליים ללא תנועה לעומת הבאנר הדינמי המעביר את מסריו בתנועה. באנר סטטי מעביר את המסר לצופה באחת ולכן חשוב כיצד נבנה אותו מבחינת צבעים, סוג פונטים ואימג'ים, הנוטלים חלק ביצירת הקומפוזיציה של הבאנר ומסריו.

קרא עוד...

עיצוב באנרים פרסומיים לאינטרנט

באנרים פרסומיים לאינטרנטמהו באנר פרסומי לאינטרנט‮?
באנר‮, ‬בין אם הוא דינמי או סטטי‮, ‬מהווה כלי פרסומי יעיל למדי באינטרנט‮.‬
לרוב הבאנר מהווה חלק מקמפיין הפרסום‮ ‬באינטרנט‮.‬ מטרת הבאנר‮ ‬היא הצגת הנושא המבוקש בצורה תמציתית 

קרא עוד...

כל הזכויות שמורות לסטודיו שרה קמינר
טלפון: 04-8670548    דואר-אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
בניה ואחסון Ahoy IT סוכנות דיגטל
Studio Sara