עיצוב דף נחיתה

עיצוב דף נחיתהמה זה בעצם דף נחיתה? דף נחיתה זהו דף פרסומי באינטרנט המגיעים אליו באמצעי פרסום שונים כגון:באנרים - סטטיים או בפלאש, מודעת גוגל אדוורדס או דרך כל קישור אחר המיועד לכוון אותנו לפרסום הממוקד בנושא ספציפי. במקום שלקוח יופנה לאתר שלנו ושם יצטרך להתחיל בסריקתו כדי למצוא את מבוקשו ,הוא מופנה למעין פלייר  אותו נרצה להעביר לו ומפשט עבורו את תהליך הסינון.

עיצוב ובניית דף נחיתה

מכיוון שכך עיצוב ובניית דף נחיתה צריך להיות פשוט וברור. הקומפוזיציה של הדף תהא פשוטה ותעביר את המסרים העיקריים כהרף עין, כוונתי בכך למיקום ועיצוב הכותרות - כבר בראש הדף ובאופן בולט, מיקום תמונה מרכזית(או מספר תמונות קטנות) וסידור הטקסט כולל טופס צור קשר בצורה היררכית מובילה. 
הטקסט בכותרות הראשיות צריך להעביר את המסר בבהירות מירבית. לא להסתבך במשפטים מורכבים מדי!

לאחר הכותרת הראשית מופיעה כותרת משנית המפרטת את הנאמר בכותרת הראשית. כך הגולש מקבל את המידע הדרוש לו כבר בשניות הראשונות שעיניו נחות על דף הנחיתה. במה בעצם מדובר כאן והאם זה מעניין אותי. התמונה בה נעשה שימוש מחזקת את הנאמר בעזרת הטקסט. אחריהם מופיע שאר הטקסט המפרט את הנושא המדובר ושוב בצורה תמציתית ופשוטה. במקביל אליו או כמה שיותר בסמיכות נמקם את טופס צור קשר.

עיצוב דף נחיתה

נשתמש בצבעים ואייקונים מובילים על מנת לייצר תחושות מסוימות. לדוגמה דף נחיתה העוסק בהצגת דיל לנופש בקיץ יכיל צבעים חמים ועליזים כמו תכלת, צהוב משמש וירוק בהיר. התמונה תעביר את תחושת הכיף שבנופש. נשתמש באייקונים משניים בעלי צורה וצבע תואמים לנושא המדובר כמו אלה למשל המדגישים את משפטי המפתח, נקדיש גם תשומת לב לאלמנטים בהם נשתמש בטופס צור קשר וכדומה.

מי זקוק לדף נחיתה?

כל עסק הרוצה להגדיל את חשיפתו ללקוחות פוטנציאליים ולקבל פניות מתאימות על בסיס קבוע. דף נחיתה מתמקד בשירות או במוצר ספציפי וכך עוזר להביא פניות מתאימות היכולות בסופו של דבר להפוך לרכישה/הזמנה בפועל.

כל האלמנטים המוזכרים לעיל צריכים לעבוד ביחד כדי ליצור דף נחיתה מוצלח המעביר את המסר של הלקוח בחדות ובבהירות והמדרבן את הגולש לפנות לקבלת מידע נוסף.

כל הזכויות שמורות לסטודיו שרה קמינר
טלפון: 04-8670548    דואר-אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
בניה ואחסון Ahoy IT סוכנות דיגטל
Studio Sara